YANLARINDA

MESS VAR!

MESS Yarınım Online Kodlama Eğitimi


Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) olarak ülkemizin geleceğine inanıyor ve “MESS Yarınım” hareketi kapsamında bugünden geleceği şekillendirecek dijitalleşme odaklı eğitim çalışmalarını da hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda verdiğimiz Online Kodlama Eğitimlerimiz ile yarının umudu çocuklarımızın geleceğine de yatırım yapıyor, onları destekliyor, gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Gençleri yarının mesleklerine hazırlamak amacıyla verdiğimiz kodlama eğitimleri ile bugüne kadar 15 bini aşkın gencin eğitimlerden yararlanmasını sağladık. Ayrıca Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile imzaladığımız protokol kapsamında MEB EBA platformu üzerinden tüm seviye ve yaş gruplarından oluşan yaklaşık 600 bin kişiye bu eğitimleri ücretsiz erişime açtık. Başlangıçtan ileri düzeye kadar dört seviyede, toplam süresi 34 saati bulan 248 online videodan oluşan “MESS Kodlama ve 3 Boyutlu Tasarım Eğitimleri” bu alanda kendini geliştirmek isteyen yüz binlerce öğrencinin online erişimine açık olmaya devam edecek.

MESS Yarınım'da Neler Var?


MESS
Mesleki Eğitim Bursu

MESS Mesleki Eğitim Bursu, MESS Eğitim Vakfı-Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) katkısıyla öğrencilere karşılıksız verilen bir mesleki eğitim bursudur.

MESS
Üstün Başarı Bursu

MESS Üstün Başarı Bursu, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile yapılan iş birliği kapsamında metal sektörüne yönelik alanlarda eğitim gören ve yüksek başarı gösteren 100 öğrenciye verilen karşılıksız bir mesleki eğitim bursudur.

MESS Yarınım
Online Kodlama Eğitimleri

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) olarak ülkemizin geleceğine inanıyor ve “MESS Yarınım” hareketi kapsamında bugünden geleceği şekillendirecek dijitalleşme odaklı eğitim çalışmalarını da hayata geçiriyoruz.